SPA ritualai

SPA ritualas ,,Šokoladinė svajonė"

Šokoladas - Leis patirti emocinį malonumą ir duos akivaizdžią naudą odai. Procedūra tobulina siluetą, gerina „apelsino žievelės“ odos išvaizdą, ją drėkina ir lygina odą, suteikia jai gyvybingumo. Šokolado kvapas kelia nuotaiką, šalina stresą ir įtampą. ( Šokolado kūno pilingas, kūbo įvyniojimas į šokoladą)

Karališka aukso procedūrą kūnui ir veidui

 

Auksas tai - kerintis žavesys ir rafinuotumas, procedūra atgaivinanti pojūčius. Aukso dalelės suteikia odai spindėjimo, atitolina odos senėjimo procesą, ją stangrina ir lygina, maitina. Apsaugo ir stimuliuoja odos ląsteles, pripildo odą energijos ir gaivos. Prabangi kosmetika, kurios sudėtyje yra šampano, ikrų ekstraktai, smulkinti baltieji perlai, vynuogių kauliukų bei jojobos aliejai, aktyvia jaunina veido ir kūno odą, stabdo senejimo procesus, stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, maitina ir drėkina odą. ( Aukso kūno šveitimas, kūno įvyniojimas į aukso kaukę, veido kaukė su aukso dulkėmis).

SPA Ritualas  „Aukso bučinys“ , veidui, galvai ir pečių juostai

Tai organizmui naudingų medžiagų ir malonių pojūčių procedūra skirta atpalaiduoti, sustangrinti bei atjauninti veido odą, sugrąžinti jaunatvišką išvaizdą ir spindesį.( Kaklo ir pečių juostos masažas, galvos ir veido masažasveido šveitimas aukso šveitikliunuimama kaukė veidui su aukso dulkėmis, delnų bei pėdų masažas ).