Lūpų linija

HISTOMER LIP RESHAPING FILLER - Kosmetinis lūpų užpildas

Bėgant laikui mūsų lūpos:

  •     tampa vis plonesnės, praranda putlumą,
  •     raukšlelės tampa vis gilesnės ir labiau pastebimos,
  •     kontūras tampa neryškus,
  •     kampučiai nusvyra žemyn.

histomer.linija.lupomsKaip galime tam užkirsti kelią lūpų grožio praradimui ir paputlinti savo lūpas?            
Kardinaliausias sprendimas: injekcijų pagalba suleisti chirurginį lūpų užpildą, kuris keliems mėnesiams padarys lūpas putlesnes. Tačiau dauguma moterų nesiryžta šiam sprendimui dėl procedūros invazinio pobūdžio ir nemalonių pojūčių jos metu, kainos, galimų komplikacijų ar laikino efekto. Taip pat ši procedūra neįtakoja lūpų kontūro ryškumo, šiam jau reikėtų pasitelkti ilgalaikį makiažą ar kitus būdus.

Skaityti daugiau: Lūpų linija

Power heluronic

 

 

,

Saulės linija

PRODUKTAI INDIVIDUALIAM NAUDOJIMUI                                                             

histomer apsauginis kremas nuo saulesHISTAN SPF30 - Aukšto apsauginio faktoriaus kremas nuo saulės. Apsaugo nuo UVA ir UVB tipo saulės spindulių. Cheminiai (cinamatas, oktokrilenas, benzoilmetanas) ir fizikiniai(titano dioksidas) filtrai visapusiškai apsaugo nuo nudegimų, fotosenėjimo, sumažina odos vėžio riziką. Suaktyvina natūralias odos apsaugines funkcijas. Ypatingai fotostabilus, atsparus vandeniui ir prakaitui. Tinka jautriai odai, taip pat ir vaikams.
Sudėtis praturtina alyvos kamieninėmis ląstelėmis, sviestmedžiu, migdolų aliejumi, arbūzų sėklų ekstraktu, vit. C ir E, bisabololiu. Be parabenų.
Naudoti: tepti veidą ir kūną prieš saulės vonias.
200 ml. Kaina:75,00Lt

Skaityti daugiau: Saulės linija

Clear balance

,

Jautrios odos linija

JAUTRIOS ODOS LINIJA – skirta jautriai ir/ar paraudusiai odai, kuri lengvai sudirgsta ir pasižymi kapiliarų trapumu. Ramina histomer jautrios odos linijaodą, regeneruoja jos pažeidimus bei apsaugo nuo agresyvių aplinkos veiksnių. Stiprina kapiliarus, mažina odos raudonį, veidas atgauna sveiką išvaizdą, spalva tampa tolygesnė. Drėkina, lėtina senėjimo procesus, apsaugo odą nuo saulės spindulių.

Sudėtis:
KAMIENINĖS LĄSTELĖS – šalina odos defektų priežastį.
Ąžuolo kamieninės ląstelės - veikia į dermą. Kamieninės ląstelės veikia į mitochondrijas, gaminančias energiją visoms reakcijoms ląstelėje - taip užtikrina odos atsinaujinimą, ilgesnį ląstelių gyvybingumą ir didesnį atsparumą senėjimo procesams bei žalingiems aplinkos veiksniams.

Skaityti daugiau: Jautrios odos linija

Regeneruojanti lin. su vit. C

,

Šviesinamoji linija

histomer sviesinamoji linijaŠVIESINAMOJI LINIJA – skirta odai, kuriai būdingi pigmentacijos sutrikimai, netolygi veido spalva bei dėmės, taip pat papilkėjusiai, streso ir miesto teršalų nualintai odai. Stabdo pigmentinių dėmių atsiradimą: ne tik stabdo melanino sintezę melanocituose ir blokuoja melanino perdavimą keratinocitams, bet ir veikia į pačią pagrindinę odos problemų priežastį – aktyvuoja giliųjų odos sluoksnių ląstelių oksigenaciją. Regeneruoja odą, skatina taisyklingą eksfoliaciją, mažina raukšles, giliai drėkina ir apsaugo odą nuo saulės spindulių.

Sudėtis:
KAMIENINĖS LĄSTELĖS – šalina hiperpigmentacijos priežastį      
Ąžuolo, akacijos ir lelijos kamieninės ląstelės - veikia į dermą

Skaityti daugiau: Šviesinamoji linija

Gydomiji Jautrios Odos Linija

histomer gydomoji jautrios odos linijaGYDOMOJI JAUTRIOS ODOS LINIJA - tai išskirtinė odos priežiūros priemonių linija, kuri atstato apsauginį odos lipidinį sluoksnį ir kovoja su tokiomis odos problemomis kaip dehidratacija, priešlaikinis senėjimas, pigmentacija, veido raudonis, paakių ratilai bei patinimai.
SUDĖTIS:
KAMIENINĖS LĄSTELĖS - lėtina senėjimą                                           
Alyvos kamieninės ląstelės lėtina genetiškai nulemtą senėjimą. Veikia į ląstelės mitochondrijas, gaminančias energiją visoms reakcijoms ląstelėje- taip  užtikrina  odos atsinaujinimą ir ilgesnį ląstelių gyvybingumą. Alyvos produkuojamas Verbaskozidas turi nepaprastai stiprų priešuždegiminį poveikį.

Skaityti daugiau: Gydomiji Jautrios Odos Linija

Linija nuo fotosenėjimo

.

Akių preižiūra

Šios linijos priemonės skirtos plonai ir pažeidžiamai odai aplink akis.

 

Skaityti daugiau: Akių preižiūra

Corectiv

.