Jauninanti linija nuo raukšlių

histomer.jauninanti.linija.nuo.rauksliuJAUNINANTI LINIJA NUO RAUKŠLIŲ - skirta nuo 30 metų amžiaus (anksčiau - jei pastebimi ankstyvi  odos senėjimo požymiai). Stangrina odą ,suteikia jai elastingumo ir tonuso, užkerta kelią raukšlių susidarymui  ir veikia kaip užpildai- užpildo jau esamas raukšles. Laiku pradėjus naudoti „ Wrinkle formula“  produktus, ilgai turėsite tvirtą, elastingą, skaisčią odą.
Sudėtis:
KAMIENINĖS LĄSTELĖS - lėtina VIDINĮ senėjimą
Ąžuolo, akacijos ir buko kamieninės ląstelės - veikia į ląstelės mitochondrijas, gaminančias energiją visoms reakcijoms ląstelėje - taip  užtikrina  odos atsinaujinimą ir ilgesnį ląstelių gyvybingumą.

PAVIRŠINIAI UŽPILDAI - užpildo raukšles iš išorės                                              
    „HFM“ kompleksas - veikia į epidermį

Hialurono rūgštimi užpildytos mikrosferos sprogsta pasiekusios epidermį ir užpildo paviršines raukšleles. Oda tampa sudrėkinta, jos paviršius tampa lygesnis.

GILIEJI UŽPILDAI - užpildo raukšles iš vidaus                                              Acetill-tetrapeptidas-9 veikia į dermą

Stimuliuoja kolageno sintezę ir didina fibrilių tankumą.

    Acetil-gliukozaminas - veikia į dermą
Hialurono rūgšties molekulės sudarytos iš acetylglucosamino molekulių, kurios sujugtos į grandines. Hialurono rūgšties molekulė per didelė prasiskverbti į dermą, o acetil-gliukozaminas tai daro lengvai. Taip užtikrinama hialurono sintezė dermoje - tai alternatyva injekcijoms.

    „ Re-pulpactive“  kompleksas iš Diemedžio kamieninių ląstelių - veikia į hipodermą
Su amžiumi prarandame riebalinį audinį, veido ovalas ,skruostai smunka dėl lipogenezės ir lipolizės disibalanso. Šis kompleksas sureguliuoja šį balansą ir padeda išlaikyti paodinį sluoksnį. Raukšlės geriau užpildomos, veido ovalas įgauna geresnę formą ir stangrumą. Tai švelni alternatyva chirurginiam veido patempimui.

AKTYVIEJI KOMPONENTAI - lėtina IŠORINĮ senėjimą                                            

  •     Bifido kompleksas ir Tilirosidas - atstato odos pažeidimus ir stiprina odą
  •     Peptidas karnozinas - stabdo giliųjų raukšlių formavimąsi, blokuodamas kolageno glikozilinimą
  •     Kreatinas - odos gyvybingumui svarbi aminorūgštis
  •     Retinolis - mažina raušles, padeda odai atsinaujinti
  •     Vitaminai C ir E - antioksidantai, lėtinantys odos senėjimą
  •     Sviestmedis ir Raudonasis palmių aliejus - maitina odą; Saulės filtrai - apsaugo odą nuo UVA /UVB

PRODUKTAI INDIVIDUALIAM NAUDOJIMUI
    
histomer Valomasis pienelis nuo raukšliųValomasis pienelis nuo raukšlių (WRINKLE CLEANSING MILK). Šis nuplaunamas pienelis švelniai valo odos nešvarumus ir makiažą, nepažeisdamas odos lipidinio barjero. Stangrina ir regeneruoja odą, kadangi yra prisotintas ąžuolo ir buko kamieninėmis ląstelėmis, bifido kompleksu, vit.E ir C. Naudoti: įmasažuoti ant drėgnos odos, nuplauti vandeniu.
200 ml., Kaina:58,00Lt  

histomer tonikas nuo raukšliųTonikas nuo raukšlių (WRINKLE REFINING LOTION). Šis akacijos,ąžuolo ir buko kamieninėmis ląstelėmis prisotintas tonikas nuvalo nešvarumų ir pienelio likučius, atstato odos pH. Tonizuoja,skaistina bei lygina odą, padaro jos struktūrą vientisesnę. Tilirosidas apsaugo odą nuo žalingų aplinkos faktorių. Naudoti: nuvalyti odą toniku suvilgytais vatos tamponėliais.
200 ml., Kaina: 52,00Lt

histomer Dieninis kremas nuo raukšliųDieninis kremas nuo raukšlių(WRINKLE DAY CREAM). Kamieninės ląstelės neutralizuoja pirmalaikį odos senėjimą. Tetrapeptidai atstato kolageno skaidulas ir blokuoja tolimesnį jų pažeidimą. Natrio hialuronato pripildytos mikrosferos ir acetilgliukozaminas giliai drėkina odą. Bifido kompleksas atstato odos pažeidimus ir stiprina odą. Tilirosidas bei saulės filtrai saugo nuo saulės ir kitų žalingų faktorių poveikio. Taip pat sudėtyje: Vit.E ir C, retinolis, aminorūgštis kreatinas. Naudoti: tepti ryte, švariai nuvalius odą.
50 ml., Kaina:149,00Lt

histomer Naktinis kremas nuo raukšliųNaktinis kremas nuo raukšlių (WRINKLE NIGHT CREAM). Kamieninės ląstelės neutralizuoja pirmalaikį odos senėjimą. Tetrapeptidai atstato kolageno skaidulas ir blokuoja tolimesnį jų pažeidimą. Natrio hialuronato pripildytos mikrosferos giliai drėkina odą. Bifido kompleksas ir tilirosidas stiprina bei atstato odą po žalingų faktorių poveikio. Sviestmedžio sviestas ir raudonasis palmių aliejus aprūpina odą vertingomis maitinančiomis medžiagomis. Taip pat sudėtyje: Vit.E ir C, retinolis. Naudoti: tepti vakare, švariai nuvalius odą.
50 ml., Kaina:149,00Lt

histomer.jauninanti.linija.nuo.rauksliu.4Intensyvus serumas nuo raukšlių (WRINKLE ULTRA SERUM). Diemedžio kamieninės ląstelės ne tik neutralizuoja pirmalaikį odos senėjimą, bet ir pasižymi raukšles lyginančiu efektu. Peptidas karnozinas stabdo giliųjų raukšlių formavimąsi blokuodamas kolageno glikozilinimą. Tetrapeptidai atstato kolageno skaidulas ir blokuoja tolimesnį jų pažeidimą. Natrio hialuronato pripildytos mikrosferos giliai drėkina odą. Bifido kompleksas ir tilirosidas stiprina bei atstato odą po žalingų faktorių poveikio. Naudoti: gali būti naudojamas ryte ir/ar vakare, švariai nuvalius odą.
30 ml., Kaina: 159,00Lt