SPA ritualai

SPA ritualas ,,Šokoladinė svajonė"

Šokoladas - Leis patirti emocinį malonumą ir duos akivaizdžią naudą odai. Procedūra tobulina siluetą, gerina „apelsino žievelės“ odos išvaizdą, ją drėkina ir lygina odą, suteikia jai gyvybingumo. Šokolado kvapas kelia nuotaiką, šalina stresą ir įtampą. ( Šokolado kūno pilingas, kūbo įvyniojimas į šokoladą)

Karališka aukso procedūrą kūnui ir veidui

 

Auksas tai - kerintis žavesys ir rafinuotumas, procedūra atgaivinanti pojūčius. Aukso dalelės suteikia odai spindėjimo, atitolina odos senėjimo procesą, ją stangrina ir lygina, maitina. Apsaugo ir stimuliuoja odos ląsteles, pripildo odą energijos ir gaivos. Prabangi kosmetika, kurios sudėtyje yra šampano, ikrų ekstraktai, smulkinti baltieji perlai, vynuogių kauliukų bei jojobos aliejai, aktyvia jaunina veido ir kūno odą, stabdo senejimo procesus, stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, maitina ir drėkina odą. ( Aukso kūno šveitimas, kūno įvyniojimas į aukso kaukę, veido kaukė su aukso dulkėmis).

SPA Ritualas  „Aukso bučinys“ , veidui, galvai ir pečių juostai

Tai organizmui naudingų medžiagų ir malonių pojūčių procedūra skirta atpalaiduoti, sustangrinti bei atjauninti veido odą, sugrąžinti jaunatvišką išvaizdą ir spindesį.( Kaklo ir pečių juostos masažas, galvos ir veido masažasveido šveitimas aukso šveitikliunuimama kaukė veidui su aukso dulkėmis, delnų bei pėdų masažas ). 


Grožio procedūros

DEPILIACIJA VAŠKU

Tai nepageidaujamų plaukų šalinimas nuo įvairių kūno vietų šildytu vašku, kai plaukeliai yra keliolikos milimetrų ilgio.
Atliekant depiliaciją šildytu vašku, užtepamas nedidelis kojos, rankos, pažastų odos plotelis ir užklijuojama speciali audinio skiautelė, kuri netrukus staigiu judesiu nuplėšiama prieš plaukų augimo kryptį. Taip plaukas yra pašalinamas su šaknimi. Be tvilktelėjimo, klientė nepajunta didesnio skausmo. Po depiliacijos, vaško likučiai pašalinami specialiai tam skirtu kosmetiniu aliejumi.

Nauda:
•    plaukeliai pašalinami ilgesniam laikui, atauga po3- 4 savaičių,
•    ataugę plaukeliai būna švelnesni ir plonesni Ilgiau naudojant šį depiliacijos būdą, smarkiai sumažėja ne tik bikinio, bet ir kitų kūno vietų plaukuotumas. Deja, to negalima pasakyti apie skutimą ar depiliuojamuosius kremus, putas,
•    oda tampa švelni ir lygi.                 

Greita ir efektyvu:
•    tinka bet kokio tipo odai ir bet kokiems plaukeliams šalinti.
•    Vašku plaukelius galima šalinti nuo viso kūno, taip pat ir pačiose jautriausiose vietose – bikinio srityje. Dėl to atliekant šią procedūrą pirmą kartą, ji gali būti šiek tiek skausminga. Dažniau depiliuojant – skauda mažiau. Kartais po depiliacijos vašku gali atsirasti išbėrimų. Todėl po depiliacijos reikia naudoti specialias priemones, kurios ne tik pašalina vaško likučius, bet ir ramina bei maitina odą.


Odos priežiūra po depiliacijos:
•    Po depiliacijos būtina naudoti bent drėkinamąsias priemones. Yra specialių priemonių į kurių sudėtį įeina medžiagos lėtinančios nepageidaujamų      plaukelių augimą. Specialūs kremai, losjonai skirti naudoti po depiliacijos, nuramina odą, mažina paraudimą;
•    Bent porą valandų nesimaudykite ir nešlapinkite depiliuotos srities;
•    Keletą dienų nesimaudykite karštoje vonioje, neikite į pirtį, ypač jei turite jautrią odą;
•    1-2 dienas venkite saulės.

Kūno procedūros

.

Veido procedūros

DERMA PEEL probleminei veido odai skirta procedūra

Kosmetinė šveičiamoji procedūra, iš karto šalinanti odos trūkumus. Priemonėse panaudotos didžiausios Ispanijos medicinos agentūros (“Agemed”) leidžiamos konsentracijos sudedamosios dalys. “Dermapeel” profesionali procedūra, skirta veido išvaizdai atgaivinti ir odai suminkštinti bei išlyginti. Jos veiksmingumas grindžiamas sujungtomis į vieną penkiomis šveitimo technikomis, kurios atliekamos vienos procedūros metu.

Subkategorijos