Limfodrenažinis masažas

Limfodrenažinis masažas (kompresinė terapija "Pulstar PSE" aparatu) - grožio procedūromslimfodrenazinis masazas, celiulitui mažinti, audinių struktūrai gerinti, kartu su kompresine terapija yra naudojamos specialios profesionalios kosmetikos priemonės.

Kas pasakė, kad kojų grožiu reikia rūpintis tik vasarą? Vandens pramogos, pirtys, pašėlę vakarėliai - švenčių laikotarpiu gausybė progų pademonstruoti stangrias ir dailias kojytes. Kaip atsikratyti šį malonumą temdančios bėdos - celiulito? Išmėginkite kompresinę anticeliulitinę kojų terapiją "Pulstar PSE" aparatu - tai viena efektyviausių priemonių celiulito sukeltoms problemoms gydyti!Presoterapija (dar vadinama kompresine terapija arba limfodrenažu) tinka visiems, kurie jaučia kojų paburkimą, patinimą ar tiesiog nuovargį. Po ilgos darbo dienos ji puikiai atpalaiduoja pavargusias kojas ir suteikia "lengvų kojų" pojūtį. Ypač tinka žmonėms, kurių kojos "šaltos". Po šios procedūros smarkiai pagerėja kraujotaka visame kūne ir tokia išlieka ne tik procedūros metu, bet ir ilgą laiką po jos.

Presoterapija atliekama naudojant specialius kojas ir liemenį apgaubiančius, vibruojančias slėgio bangas sudarančius aplikatorius, labai suaktyvinančius bendrą limfos apytaką norimoje srityje (paprastai kojų ir pilvo) ir tiesiogine prasme išstumiančius limfą iš periferijos į stambiąsias limfagysles ir kraujagysles. Limfodrenažo, taikomo kūno formų korekcijos tikslu, efektyvumą labai padidina prieš tai daroma lipokavitacija, nes tuo atveju daug riebalinių ląstelių yra suplėšytos, o išsilaisvinusius riebalus pašalinti yra daug lengviau.
Presoterapija net ir po vienos procedūros labai sumažina kojų apimtį, jas pagražina bei palengvina. Ši procedūra taip pat labai veiksminga, atsiradus limfos sąstoviui rankose ar kojose po traumų, operacijų, celiulitui gydyti. Presoterapijos procedūra neskausminga ir maloni. Efektas paprastai matomas jau iš karto po procedūros.

Šis masažas itin veiksmingas, o jį naudojant pasiekiama puikių rezultatų! Aparatą "Pulstar PSE" galima naudoti daugeliu atvejų: limfos drenažui, įvairių tipų limfos edemai, lėtinio venų nepakankamumo komplikacijoms, kitų patologijų (hipertrofinių randų, širdies, inkstų ligų sukeltai edemai) mažinimui, kraujotakos gerinimui, įvairių tipų celiulitui naikinti. Procedūros pasirinkimas individualus kiekvienam klientui. Tam, kad pasiektumėte išties gerų rezultatų, specialistai siūlo 10 procedūrų kursą. Procedūros trukmė –  30  min.