Savaites pasiūlimas

 

2015 01 12 - 01 17 Veido masažas 10 Eur.

 

Gąsdina švirkštai ir adatos? Bet norite atsikratyti raukšlių? Išeitis yra!

MEDER BEAUTY SCIENCE - neinjekcinis miorelaksantas - alternatyva botulino toksino injekcijoms.
Šiuolaikinės grožio mados sąlyga - nepriekaištinga, lygi oda. Be abejo, kompetentingų specialistų atliekamos botulino toksino procedūros kas 5-8 mėnesius įrodė ne tik savo efektyvumą, bet ir nepavojingumą. Tačiau ar tai vienintelis būdas atsikratyti mimikos raukšlių? neinjekcinis miorelaksantas grozis ir masazai
Naujos kartos kosmetologiniai preparatai, paremti aktyviais ingredientais, išgautais biotechnologiniais metodais – pirmoji profesionali linija, nukreipta į estetinę korekciją.
Gydytoja – kosmetologė Dr. Tiina Orasmae-Meder bei Šveicarijos laboratorijos „Cosmotec“ biochemikai kūrė ir tobulino šią liniją penkerius metus. Šio bendradarbiavimo rezultatas – „Meder Visage Anti-Rides FX” preparatai. Šie produktai skirti tik profesionaliam naudojimui kabinete.
Terapeutinė neinvazinė mimikos raukšlių korekcija - tai alternatyva injekcinėms metodikoms, todėl ją galima atlikti ir tiems pacientams, kurie nenori ar kuriems negalima atlikti botulino toksino injekcijų. taip pat tai nauja galimybė prailginti botulino toksino veikimą, atliekant šių procedūrų kursą, kai jo veikimas pradeda silpnėti.
Sintetiniai peptidai paskutiniais metais sulaukia vis daugiau dėmesio. Aminorūgščių baltymų molekulės yra raktas į žmogaus organizmą. šešių amino rūgščių seka, vadinama heksapeptidu, blokuoja neuromimikinio impulso perdavimą į mimikos raumenį praktiškai tokiu pačiu efektyvumu, kaip ir botulino molekulė. Skirtumas tas, kad blokavimas vyksta ne presinapsiniame, o postsinapsiniame lygmenyje. Butent dėl to tokios prigimties preparatus galima naudoti ir tiems klientams, kuriems negalima taikyti botulino toksino injekcijų dėl individualių sveikatos ir jautrumo savybių, nėštumo, tam tikrų medikamentų naudojimo.
Heksapeptidų dėka nutraukus impulso perdavimą, raumuo vis tiek palaiko savo darbinę veiklą, tačiau odos "susiraukšlėjimas" nevyksta dėl labiau atpalaiduotos raumens dalies, esančios arčiausiai odos paviršiaus.
Raumenų, kurie ilgą laiką buvo itempti, relaksacija pakeičia ir kitų veido raumenų tonusą. Sinergetiniai raumenys atpalaiduojami, antagonistai didina odos tonusą.
 
Procedūros programa apjungia 6 etapus:
3 etapai odos paruošimui + 3 etapai intensyvaus mimikos raumenų veikimo
1.     Stimuliuojantis valymas: Energetinė valomoji emulsija „Demaquillante Energisant“
Odos valymas ir atgaivinimas pasitelkiant mikrocirkuliacijos gerinimu bei odos aprūpinimu deguonimi. Šio preparato sudėtyje esantis Bacillus fermentas, laktobakterinis filtratas, užtikrina keratolitinį fermentinį aktyvumą.

Skaityti daugiau: Savaites pasiūlimas

Spec Pasiūlymai

Informacija ruosiama